Meditasyonla kalp sağlığınızı koruyun

10.09.2023
284
Meditasyonla kalp sağlığınızı koruyun

Meditasyon Uzmanı Vesile Baruh, transandantal meditasyonun, insanı kalp ve akciğer hastalıklarına karşı gözettiğini söyledi. İskenderun Rotary Kulübü’nün organize ettiği oturuma konuşmacı olarak katılan Meditasyon Uzmanı Vesile …

Meditasyon Uzmanı Vesile Baruh, transandantal meditasyonun, insanı kalp ve akciğer hastalıklarına karşı gözettiğini söyledi.

İskenderun Rotary Kulübü’nün organize ettiği oturuma konuşmacı olarak katılan Meditasyon Uzmanı Vesile Baruh, transandantal meditasyonun insan sıhhati, stres ve kendini iyileştirme doğrultusunda insan üzerindeki pozitif tesirlerini anlattı. Transandantal meditasyonun ihtiyarlama üzerinde pozitif tesirleri olduğunu belirten Baruh, bu meditasyon cinsinin bereketlerinin bilimsel olarak ispatlandığını ifade ederek, “Transandantal meditasyonun verimleri son 35 senede, 30 ülkede, 200 üniversitede yapılan 600′den fazla araştırma ile bilimsel olarak ispatlanmıştır” dedi.

Maharishi Maseh Yogi’nin transandantal meditasyon tekniğini ABD’de uygulayan 2 bin şahıs üzerinde 5 sene zamanla yapılan araştırmalar ve deneylerin neticelerine göre, bu meditasyon tekniğinin kalp ve akciğer hastalıklarına karşı gözetici olduğunun tanımlandığını anlatan Baruh, “Araştırma neticelerine göre, transandantal meditasyonu 5 sene zamanla uygulayanlarda kalp, akciğer hastalıkları, asap sistemi bozuklukları, bağırsak rahatsızlıkları, enfeksiyonlar, kemik-adale rahatsızlıkları ehemmiyetli miktarda eksilmektedir” dedi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.