Ayak masajıyla gelen sağlık

08.07.2023
381
Ayak masajıyla gelen sağlık

Dünyaca öğrenilen ayak masajının ünlü Çinli gruplarından Lıankzı, özel bir firma aracığıyla artık Türkleri de ayaklarından hafifletecek ve günün tüm stresini alırken, bazı rahatsızlıkları söyleyecek. Çin’den …

Dünyaca öğrenilen ayak masajının ünlü Çinli gruplarından Lıankzı, özel bir firma aracığıyla artık Türkleri de ayaklarından hafifletecek ve günün tüm stresini alırken, bazı rahatsızlıkları söyleyecek.

Çin’den Moskova aktarmalı Türkiye’ye gelen 15 şahsiyet uzman grup, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde basın üyelerinin sorularını cevapladı. Grup azaları, ayak masajı ile insanın tüm gün içinde yaşadığı stresi, bitkinliği üzerinden atmasına takviyeci olurken, nitelikli bir uyku ve bazı öğrenmediği hastalıkları da ortaya çıkarttığını söyledi. Çinli grubun Türkiye’ye getirilmesini sağlayan Ayak Masaj Hizmetleri Firmayı basın danışmanı Nurten Kılavuz ise Türkiye’de hedef kitlelerinin yoğun iş temposu ve stres altında çalışanlar olduklarını ve Maslak Princess Otel’de hizmet vereceklerini kaydoldu.

Kılavuz, “Ayak masajının Türkiye’de profesyonelce yapılmadığını ve yapılan bazı yerlerde de yanlış uygulamalar olduğunu gördük. Yaptığımız araştırmalar sonrasında Çin’de en iyi ve uzman kadroya sahip bir grup bulduk. Artık Türkiye’de de isteyen, ayak masajı sayesinde tam bitkinliğinden ve stresinden temizleyecek” dedi.
Ayak masajını Türkiye’ye tanıtmak için gelen 15 şahsiyet Çinli grup, havalimanında marşlarını söyledi. Ayak masaj uzmanlarının marşları ve felsefesi olduğunu, bunun için ehemmiyetli ve titiz bir eğitim alınması gerektiğini söyleyen masaj uzmanları, kendileri için ehemmiyetli olan marşları da söylemeyi bakımsızlık etmedi. Bir anda havalimanında alaka odağı olan Çinli ayak masajı uzmanları, söyledikleri marşlarla herkesin dikkatini üzerlerine topladı. Dinleyiciler, her marşın bitmesi sonrasında ise alkışlamayı bakımsızlık etmedi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.