Sağlıkta hasta odaklı iş birliği

07.01.2023
1.017
Sağlıkta hasta odaklı iş birliği

Türkiye Devlet Sağlık Kurumuları ve Hastalara Dayanak Vakfı HASVAK ile VM Medical Park Bursa Sağlık Kurumu iş birliği için el ele verdi.Türkiye Devlet Sağlık Kurumuları ve Hastalara Dayanak Vakfı HASVAK ile VM Medical Park Bursa Sağlık Kurumu arasında iş birliği köprüsü heyetti.

Türkiye Devlet Sağlık Kurumuları ve Hastalara Dayanak Vakfı HASVAK ile VM Medical Park Bursa Sağlık Kurumu iş birliği için el ele verdi.
Türkiye Devlet Sağlık Kurumuları ve Hastalara Dayanak Vakfı HASVAK ile VM Medical Park Bursa Sağlık Kurumu arasında iş birliği köprüsü heyetti. VM Medical Park Bursa Sağlık Kurumu Genel Müdür Dayanakçısı Esra Molla, Başhemşire Naciye Ertürk ve İş Yeri Hekimi Dr. Öğr. Azası Hande Ocakoğlu HASVAK ailesine katıldı. HASVAK Bursa Şubesi Başkanı Emire Cantürk Eren, Genel Sekreter Özleyiş Ardalı ve Sağlık Kolu Başkanı Dt. Gizem Galın’ın ziyaretinde, sosyal mesullük gereği iki müessesenin misal çalışmalara imza atması mevzusunda fikir birliğine varıldı
HASVAK’ın her zaman yanında olduklarını belirten Esra Molla, “İstenen her dalda, her dalda hekim yardımı sunabiliriz. Hekimlerimiz de hoşlana hoşlana, gönüllü olarak katılacaklardır. HASVAK azalarına ödünlü sağlık hizmeti sunma mevzusunda da hemfikiriz. HASVAK’ın sosyal mesullük projesi kapsamındaki çalışmaları için de sağlık kurumumuzun kapıları arkasına kadar sarihtir. HASVAK’ın inandığı çalışmaya biz de aynı biçimde inanırız. Temel işimiz sağlık hizmeti vermek ancak sosyal mesullük mevzusunda da hiçbir zaman taşın altına elimizi koymaktan çekinmeyiz. Grubumuz, hep kamuyu destekleyen ve kamudan destek alan bir yapıda. Hekim rakamı, yatak kapasitesi ve bakılan hasta rakamı bakımından Türkiye’nin en yaygın sağlık gruplarından biriyiz. Desteklerimiz de o açıdan daha değişik yansımalar birliktesi getiriyor ve getirecektir” diye konuştu.
Emire Cantürk Eren de, “Hasta odaklı çalışmalara imza atıyoruz. Hasta bilinçlendirme de çok ehemmiyetli bizim için. İlk kere bir başhemşire azamız oldu. Bunun için de ayrıca mutluyuz. VM Medical Park Bursa Sağlık Kurumu ile beraber çalışmak, bize çok büyük efor verecektir. Umuyoruz ki misal çalışmaları hep beraber yaşama geçireceğiz” ifadelerini kullandı. Canlı yayında vahim anlar! Saniye saniye kaydedildi45 dakikada reflüye sonÖzel Vertigo varsaydığınız rahatsızlığınız reelinde migren olabilir

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.