Çorba

19.02.2023
817
Çorba

Çorbanın çok fazla bereketleri vardır, bunlar: Su içmek için iyi bir taşıttır bir kâse =260 mi İnceliğin anahtarıdır… Özellikle kışın çok tesirlidir. Meyve ve sebzeleri …

Çorbanın çok fazla bereketleri vardır, bunlar:
Su içmek için iyi bir taşıttır bir kâse =260 mi
İnceliğin anahtarıdır…
Özellikle kışın çok tesirlidir.
Meyve ve sebzeleri harcamak için iyi bir stil sunar, bizim için vitaminler, mineraller, lifler anti-oksidanlar ve öteki koruyu­cu bileşikler sunar.
Bereketli asıl bir tencere! Ama onu tuzla öldürmemek koşu­luyla. Çorbanın faydalarından biri de potasyum ve sodyum den­gesini tertip etmektir. Netice olarak: iyi bir kalp gözetici ve zehirli maddelerin eksilmesini sağlayarak direnç veren bir yemektir. İçin, durmadan.

Çorba neden inceltir?
Yemeğe çorba ile başlandığı zaman yemek sırasındaki kalo­rinin % 20′si alınmış olur. Çorba parçalarıyla yenilmez bir aç­lık gidericidir, zira bir kere de katıyı ve akışkanı yutarsınız. Mi­de, her şeyi teslim alır, ama gereksinimi olmayanları hür vazgeçer, hazmeder. Çalışmasına özümlemeyle başlamaya dayanıklıdır. Her şey azıcık teknik görünebilir, ama kolayca açıklanabilir zira çorbalar çırpılmış, düzlenmiş, yatışmış iştahı keser ve çok ça­buk hazmedilirler.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.