Çikolata, dondurma ya da diğer benzer yiyecekler bir daha hiç yenmemeli mi?

12.03.2023
747
Çikolata, dondurma ya da diğer benzer yiyecekler bir daha hiç yenmemeli mi?

İstediğiniz her şeyi ara gizeme yiyebilirsiniz; yalnızca bunu alışkan­lık haline getirmeyin. Anlamlı yemek yediğinizde ne kadar kilo verebileceğinizi görmek için, ilk üç ay çok kaideci …

İstediğiniz her şeyi ara gizeme yiyebilirsiniz; yalnızca bunu alışkan­lık haline getirmeyin. Anlamlı yemek yediğinizde ne kadar kilo verebileceğinizi görmek için, ilk üç ay çok kaideci olmaya çalışın. Bu cins besinler hepimizi baştan çıkarır. Onları bütüne­men konutunuzdan atmak sabretmenizi kolaylaştırır. Şayet müm­künse, sıhhatinizi kazanmanız mevzusunda sizi destekleyecek ya da bu mevzuda size katılacak bireylerle dost olun.
Sıhhatinizi geri kazanıp kendinizi harika sezmeye başla­dığınızda, bu besinleri canınızın sürüklemesi ve baştan çık­manız ihtimali eksilecektir. Sıhhatli perhizden uzaklaştığınızda, kendinizi iyi sezmemeniz, ağzınızın kesintisiz kuru olması ve iyi yatamamanız mümkündür. Perhizinizden uzaklaşıp abur cubur besinler yediğinizde, bunu takviminizde işaretleyin ve çok sık tekerrür etmeyeceğiniz özel bir vaziyet olarak görün.
Kimse muhteşem değildir; bununla beraber kilonuzun yo-yo gibi inip çıkmasına izin vermeyin. Kaybettiğiniz kiloları asla geri almayacak kadar sıkı bir biçimde tasarınıza sadık kal­mülküsünüz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.