İTO’ya Sağlık Partneri

17.10.2023
242
İTO’ya Sağlık Partneri

Business Hospital, İTO mensuplarının tüm sağlık sorunlarında anında müdahale edecek ve hizmetlerini indirimli verecek sağlık partneri oldu. Kurucuları arasında İstanbul Ticaret Odası, İstanbul Sanayi Odası, İstanbul …

Business Hospital, İTO mensuplarının tüm sağlık sorunlarında anında müdahale edecek ve hizmetlerini indirimli verecek sağlık partneri oldu.

Kurucuları arasında İstanbul Ticaret Odası, İstanbul Sanayi Odası, İstanbul Ticaret Borsası, İstanbul Esnaf Hastanesini Koruma ve Yardımlaşma Derneği ile hayırseverlerin bulunduğu İstanbul Huzur Hastanesi ve Dinlenme Evleri Vakfı bünyesindeki Business Hospital, İTO mensuplarının tüm sağlık sorunlarında anında müdahale edecek ve hizmetlerini indirimli verecek sağlık partneri oldu.

İTO heyeti, Business Hospital’de bir dizi görüşme yaptı
İstanbul Ticaret Odası Başkanı Murat Yalçıntaş’ın başkanlığındaki ve aralarında İTO Meclis Başkanı Muharrem Keçeli ve İTO meclis üyeleri ile bazı şirket yöneticilerinin bulunduğu 60 kişilik heyet, İstanbul Huzur Hastanesi ve Dinlenme Evleri Vakfı bünyesindeki Business Hospital’de çeşitli görüşmeler ve incelemelerde bulundu.

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Murat Yalçıntaş ile İTO Meclis Başkanı Muharrem Keçeli ve İTO Meclis üyeleri Türkiye’nin kar amacı gütmeyen ilk ve tam teşekküllü özel hastanelerinden İstanbul Esnaf Hastanesi İktisadi İşletmesi’ni (Business Hospital) ziyaret etti.

Sağlık sektörünün köklü kurumlardan biri olarak gösterilen İstanbul Esnaf Hastanesi (1937) ile İTO arasında iş birliğine gidilmesi ve yapılan yatırımların anlatılması amacıyla taraflar bir araya geldi.

7 Kasım’da gerçekleştirilen ziyaret, İstanbul Huzur Hastanesi ve Dinlenme Evleri Vakfı yönetim Kurulu Başkanı Erdal Dönmez ile Turan yapılan görüşme ile başladı. Erdal Dönmez, görüşme sırasında, heyet üyelerine yenilenen Esnaf Hastanesi ile ilgili bilgi verdi

Dönmez, Esnaf Hastanesinin fiziki ve teknolojik yenilenme projesinin tamamlanarak 10 Milyon YTL’lik yatırım yapıldığını belirtti.

İTO Başkanı Yalçıntaş, hastanenin bugünkü duruma gelmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek, “Eskisinden çok daha iyi ve eşsiz bir eser haline gelmiş durumda. İş adamlarının göğsünü kabartacak şekilde hizmet verecek bu hastaneyle guru duyuyoruz.” diye konuştu.

İTO Meclis Başkanı Muharrem Keçeli de, hastanenin kurum ciddiyetiyle daha da gelişeceğinin altını çizerek, kaliteli sağlık hizmetiyle hastanenin çok daha iyi noktalara geleceğini ifade ett.

İTO heyeti daha sonra, Business Hospital’de, hastanenin yapısı ve teknolojisiyle ilgili incelemelerde bulundu ve hastanenin uzman doktor ekipleri ile tanıştı.

İstanbul Huzur Hastanesi ve Dinlenme Evleri Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Dönmez, özel sektörden sağlık hizmeti almak isteyen İTO mensuplarının ve halkın Business Hospital’de indirimli sağlık hizmeti alabileceğini söyledi.

Sınıfında referans hastane olması beklenen Business Hospital, 95 yatak kapasitesi, 5 ameliyathane ile tanı, ayakta ve yatarak tedavi olmak üzere tıbbın 15 uzmanlık dalında sağlık hizmeti verecek.

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=5833&cat=220&dt=2006/11/14

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.