Kıskançlık yemeğe yönlendirir

28.11.2022
1.135
Kıskançlık yemeğe yönlendirir

Kıskançlık, kendini başkalarıyla karşılaştıran bir hayli şahsı yemeğe yönlendiriyor. Kabahatlilik bazen yemeğe yönlendiren bir duygudur. Herkesin mutluluğundan mesul olmadığınızı, başkalarının nasıl davrandığını ya da düşündüğünü hakimiyet edemeyeceğinizi …

Kıskançlık, kendini başkalarıyla karşılaştıran bir hayli şahsı yemeğe yönlendiriyor.

Kabahatlilik bazen yemeğe yönlendiren bir duygudur. Herkesin mutluluğundan mesul olmadığınızı, başkalarının nasıl davrandığını ya da düşündüğünü hakimiyet edemeyeceğinizi kavramak, boşuna sezdiğiniz kabahatliliği ve buna bağlı yeme meselenizi büyük miktarda çözecektir.

Kıskançlık hissi, yemeyle bağdaştırılmasa da hakikatinde kendini başkalarıyla karşılaştıran bir hayli şahsı yemeğe yönlendirir. Başkalarının dış görünüşüne aldanıp onların ‘harikulade’ yaşamları olduğunu düşünerek boşuna kıskançlığa kapılmayın. Unutmayın, hiçbir şey dışardan gözüktüğü gibi değildir. Çok yakından tanıdığınız ve gerçekten hiç meselesiz bir yaşamı olan tanıdığınız kimse var mı diye bir düşünün. Emin olun ki dışardan sizin yaşamınıza da bakıp imrenen şahıslar vardır. Duygularınızla yemek yemenin, sizi olmak isteyeceğiniz noktadan uzağa götüreceğini öğrenil.

Milliyet

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=32105&cat=220&dt=2007/08/13

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.